четверг, 11 декабря 2014 г.

КИВАЛОВ ПРОДОЛЖАЕТ ДЕРЖАТЬСЯ ЗА СВОЙ БЫВШИЙ КАБИНЕТ, КАК УТОПАЮЩИЙ ЗА СОЛОМИНКУ


Сергей Кивалов не хочет освобождать кабинет председателя комитета Верховной Рады по вопросам правовой политики.
Об этом рассказала вице-спикер парламента Оксана Сыроед в своем Facebook.

Будні Верховної Ради. Що робиться в голові Ківалова?
Ківалов "забарикадувався" в кабінеті Голови комітету з питань правової політики і не хоче його звільняти. Секретаріат, який йому підконтрольний, всіляко саботує проведення засідання новообраного комітету.
Кілька днів тому мені вдалося не допустити, щоб Ківалова вписали першим заступником голови Комітету з питань правової політики, хоча він намагався періодично потрапити в кабінет, де відубвалися перемовини, щоб переконати в цьому колег-депутатів.
Людина, яка довела судову систему до беззаконня і несправедливості, не має ні морального, ні будь-якого іншого права займатися правовою політикою. Більше того, переконана, що він не має права взагалі перебувати в парламенті. Але це вже питання до прокуратури!
І ось тепер Ківалов тримається за колишній кабінет. Приміщення кабінету – це остання ниточка, тоненька соломинка, яка ще тримає Ківалова при «владі», а прямі телефони до Президента і Голови Верховної Ради в ньому - це останній символ його впливу на судову систему України, з яким він ніяк не хоче розпрощатися.
Чи бува не захворів він?

"Кивалов "забаррикадировался" в кабинете председателя комитета по вопросам правовой политики и не хочет его освобождать. Секретариат, который ему подконтролен, всячески саботирует проведение заседания новоизбранного комитета", - написала Сыроед.
Она напомнила, что Кивалова, который долго возглавлял комитет правовой политики, не пустили в его руководство в новом созыве.

"И вот теперь Кивалов держится за бывший кабинет. Помещение кабинета - это последняя ниточка, тоненькая соломинка, которая еще держит Кивалова при "власти", а прямые телефоны к президенту и председателю Верховной Рады в нем - это последний символ его влияния на судебную систему Украины", - написала Сыроед.

REGISTRATION & PARTNERSHIP EuroWoman 2019

REGISTRATION & PARTNERSHIP EuroWoman 2019
International Business Women Forum

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL
Как открыть бизнес-школу в своем городе?

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"

АГЕНТСТВО ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОМОУШЕНА "100%"
УВЕЛИЧЕНИЕ ПОЛИТИЧЕСКОГО РЕЙТИНГА ПАРТИЙ И КАНДИДАТОВ НА 100%

Популярные статьи