Global Cases by the Center for Systems Science and Engineering (CSSE) at Johns Hopkins University

вторник, 26 ноября 2019 г.

В Україні проголосили День жіночого підприємництва (фото, відео)19 листопада на міжнародному форумі Bigbrands було проголошено День жіночого підприємництва. Про це повідомляється на сайті clubwomen.

Ініціатива належить послу WED ООН з жіночого підприємництва в Україні - Ользі Азаровій, яка очолює міжнародний Клуб Успішних Жінок "Жінки України": "Задача в тому, щоб кожна країна, кожен президент цієї країни, губернатори и мери міст проголошували цей день на своєму регіональному рівні, підпримуючи мільйони жінок-підприємниць у своєму місті та їх зусилля поєднувати і родинні обов'язки, і самореалізацію як вищий рівень розвитку особистості жінки."

Цей день за ініціативою світової організації при ООН - Women's Entrepreneurship Day Organization та її президентки Венді Даймонд, відзначається в 144 країнах світу, і приєднання України до цієї ініціативи відкриває нові можливості для жінок.

"Цей форум та сам факт проголошення Дня жіночого підприємництва в Україні - це історична подія, і я вважаю, що кожна з нас повинна щорічно бути тут учасницею та спікеркою, бо це і є розвиток, то це і є потужний нетворкінг" - каже відома бізнес-леді Алла Задніпровська.

Як відмітила перша голова Клубу Успішних Жінок "Жінки України" (КУЖ) Лідія Голубенко: "Ми вперше в Україні ще у 2007 році створили жіночу ділову платформу на базі Клубу Успішних Жінок, і саме це співтовариство об'єднує видатних жінок сучастності, які співробітничають разом на благо розвитку себе, своїх бізнесів та країни в цілому!".

На честь урочистого проголошення Дня Жіночого Підприємництва в Україні було обрано та нагородженно сертифікатами перших 100 амбасадорок жіночого підприємництва в Україні, які відмітились тим, що створили потужні бізнеси або соціальні проекти, та щоденно сприяють розвитку економіки України.PARTNERSHIP EuroWoman 2020

PARTNERSHIP EuroWoman 2020
International Business Women Forum

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

BIGBOSS BUSINESS SCHOOL
Как открыть бизнес-школу в своем городе?

Популярные статьи