Our Global Partner: MINIBOSS BUSINESS SCHOOL Franchise (IBA Consortium)

Enjoy this engaging resource when choosing educational franchises from the IBA Consortium

You can zoom in and out of the globe, rotate the globe, select a country, click Apply, go to the website, and select IBA Consortium (UK) franchises.
Desktop version recommended for the best experience.

Choose a location for your franchise and complete the application

Tuesday, 29 September 2015

Петро Порошенко: кожен день війни на сході України коштує близько $5 млн


Ситуація в Україні має важливе значення для глобальної безпеки. На цьому наголосила канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі у Нью-Йорку з президентом України Петром Порошенком. Державні лідери обговорили також підготовку до зустрічі в “Нормандському форматі”, яка відбудеться 2 жовтня у Парижі.


Петро Порошенко та Ангела Меркель погодились із тим, що проведення псевдовиборів на окупованих донбаських територіях суперечить мінським домовленостям.

За словами Петра Порошенка, зовнішня агресія призвела до появи нової форми бідності — раптової чи несподіваної бідності, яка впливає на життя близько 1,5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб в Україні. Кожен день війни на українському Донбасі коштує близько 5 млн доларів.