ПРО ІНФОРМАГЕНЦІЮ


Інформаційна агенція відео-новин "100% NEWS" створена в 2007 році і є частиною незалежного міжнародного Медіахолдингу "100%".

Телевізійні канали "100% NEWS", "Громадське незалежне телебачення" та "RENOME", спільно з ІАВН "100% NEWS", Інформ агентством "100 NEWS INFO, міжнародним порталом онлайн мовлення www.televidenie.tv та інші ЗМІ, що входять до Медіахолдингу "100%", надають інформацію у 200 країнах світу для російськомовних та англомовних читачів та телеглядачів.

Всі найважливіші новини на одному ресурсі – новини світу без прив'язки до політики та регіональних груп впливу. Ексклюзивний контракт із агентством Reuters.

Цільова аудиторія: 30+, спільнота ділових людей.

Наші глядачі дізнаються про новини першими. За контрактами зі світовими інформаційними агентствами та від популярних блогерів ми отримуємо відео файли та текстові файли з Німеччини, США, Австралії, Бразилії, України, Казахстану, Росії та інших країн. Перекладаємо тексти російською мовою і відразу запускаємо їх в ефір. Власна телевізійна студія новин "100% NEWS" доповнює відеоряд.

Місія інформаційного агентства

Справжній новинний продукт. Об'єктивно, оперативно, з акцентом на найважливіші новини дня цілодобово.

Ми заощаджуємо ваш час. Ви будете в курсі всіх важливих подій – на 100%!

Наше головне завдання готувати для вас кілька головних новин на день, щоб ви не витрачали час на численні огляди та пропаганду на телеекранах. А НОВИНИ про вас і ваші компанії та організації піднімуть ваш імідж та привернуть до вас увагу!

Послуги телевізійної служби новин "100% NEWS"

Повідомте своїм потенційним клієнтам про подію, що відбулася у вашій компанії чи організації, на підприємстві чи в країні! Для цього достатньо зателефонувати нам (див. розділ Контакти).

Наша мета - не переробляти на свій лад одні й ті самі новини, а знайти та надати вам унікальну та корисну інформацію.

Популярні публикації за 7 днів