02 мая 2022

США 2022. Новини для біженців з України
Сполучені Штати Америки. Біженці з України. Основні умови в'їзду


ВІЗА США ДЛЯ БІЖІНЦІВ З УКРАЇНИ

США планують полегшити процедуру прибуття українців-біженців. Про це повідомляє Reuters.

За інформацією джерела, в Америці прискорять обробку віз для родичів громадян США та власників "Green-card", а також призначать більше працівників імміграційної служби для опрацювання заявок на отримання статусу біженців.

Відзначається, що особлива увага приділятиметься активістам, журналістам та іншим вразливим групам населення.

Програм по біженству поки що немає, але є можливість отримати візу США, щоб легально в’їхати в країну на час воєнних дій.

Ця віза буде типу В1/В2 (туристична) терміном на 10 років і перебуванням в США 6 місяців протягом одного візиту, але звісно Посольство розуміє, що мета поіздки не туризм, а війна в Україні.


Хто може отримати візу: 

⁃ усі українці незалежно від того, чи в них є родичі в США чи немає.

Якщо ви вже попередньо були записані на співбесіду в Посольстві в Україні, то ви можете перенести її в Посольство в Польщі, написавши лист прохання на емейл support-poland@ustraveldocs.com

Якщо чи вже маєте запис на подачу в Польщі, але до дати співбесіди ще далеко, то ви можете змінити її на термінову подачу вже в вашому онлайн кабінеті, де ви записувались на співбесіду.

Якщо ви близький родич громадянина США чи власника Green Card і ви розпочали імміграційний процес сімейного возз’єднання в Україні, то ви можете також перенести вашу справу в Польщу, написавши на support-poland@ustraveldocs.com.

Звісно перевага буде надаватись тим, в кого є хтось з наявністю громадянства США або Green Card, але варто пробувати навіть тим у кого нікого немає.

Як записатись на співбесіду:

 1. Зайти на сайт https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister... і створити собі онлайн кабінет.
 2. В своєму кабінеті вибрати New Application/Schedule Appointment.
 3. Вибрати Nonimmigrant visa, натиснути Ок в віконечку, яке з’явиться, вибрати місто подачі документів - Краків або Варшаву.
 4. Для подачі в Варшаві вибрати тип візи Crew (C1/D), а для подачі в Кракові - F1, хоча тоді потрібно ще вносити специфічні дані навчальних закладів, це неможливо, бо ви їх не маєте. Тому всі записуються у Варшаві. Це не туристичні чи гостьові типи віз, але на ці типи є місця на ближні дати, тому вибирайте їх, а вже на співбесіді посольство саме змінить тип візи. (Це Офіційна інформація від Посольства.
 5. Після цього потрібно внести дані паспорта і також номер форми DS160, яку вам треба окремо створити на цьому сайті https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx , вибравши місто, де буде співбесіда і натиснувши Start an Application перейти далі.
 6. Обов’язково запишіть або роздрукуйте собі Application ID, яке автоматично згенерується
 7. Дайте відповідь на секретне питання і натисніть Continu.
 8. В полі Personal Information внесіть ваші дані і внизу натисніть Save. Потім зможете повернутись до заповнення анкети вже перед самою співбесідою.
 9. Далі повертаємось на сайт, де ми створили свій он лайн кабінет і в графі DS-160 Confirmation Number вписуємо номер, який ми записали, заповнюємо усі свої дані і натискаємо Continu.
 10. Якщо з вами подається член сім’ї (батьки, діти), то в Step 6 ви можете одразу його додати, але попередньо теж потрібно так само створити окрему DS160 і вписати її номер на кожного члена сім’ї, тиснемо Continu.
 11. Відповідаємо на питання згідно своєї ситуації і йдем далі.
 12. Вибираємо форму отримання документів - Pick up.
 13. Переходимо до оплати консульського збору і оплачуємо $160/ос платіжною картою і після оплати натискаємо Return to Websit.
 14. Знову натискаємо на New Application, вибираємо Nonimmigrant, йдемо далі, вибираємо дату співбесіди і роздруковуємо або надсилаємо собі на емейл підтвердження.
Мені вдалось записати знайомих аж на 30 березня, тому тепер потрібно натискати Emergency Request і просити вас прийняти швидше або писати на емейл support-poland@ustraveldocs.com

Тоді вже ближче до співбесіди відкриваєте форму DS160 і заповнюєте її.

І пам’ятайте після отримання візи у вас мають бути гроші на авіаквитки та життя в США. На даний час програм допомоги і фінансування українців немає.

Сайт: https://pl.usembassy.gov/.../humanitarian_assistance.../

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Популярные публикации за 7 дней