Website translation into 96 languages

Monday 21 November 2022

ЛАУРЕАТИ 2022 Global Leadership Awards: Коаліція ЖІНОК УКРАЇНИ. Пряма мова!

ГЛОБАЛЬНА ПРЕМІЯ ЛІДЕРСТВА 2022
 


Жінки України отримали одну з головних нагород ГЛОБАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ Global Leadership Awards 2022, яка відбулася у Вашингтоні США, у Центрі мистецтв імені Джона Ф. Кеннеді.
Ця подія відбувається щорічно, щоб відзначити хоробрість багатьох жінок, які ризикували своїм життям і репутацією, щоб створити безпечніший і справедливіший світ.


Лауреати 2022 року виступають проти несправедливості, піднімаючи свій голос, щоб виступити за інших. Вони керують баченням, співпереживанням, залученням і рушійною метою — покращити свої спільноти та світ навколо них.

Зустрічайте наших лауреатів 2022 року:

ЖІНОЧА КОАЛІЦІЯ УКРАЇНА
Нагороду для всієї коаліції отримала Любов Максимович.


Номінанти:
  • Любов Максимович, керівник центру «Жіноча перспектива», Львів, Україна
  • Галина Кравець, голова Тернопільського міського жіночого клубу (ТМЖК) «Відродження нації», Тернопіль, Україна
  • Інна Сабадош, голова Закарпатської громадської жіночої організації «Веста», Ужгород, Україна
  • Олена Моргун, голова правління ГО «Промінь Дніпра», Дніпро, Україна
  • Антоніна Шостак, голова правління ГО «Егіда-Запоріжжя», Запоріжжя, Україна
Лише за кілька місяців війна в Україні змусила понад 15 мільйонів людей залишити свої домівки, серед яких 7,5 мільйонів дітей. Вже 11 мільйона біженців, переважно жінок і дітей, перетнули міжнародні кордони в пошуках безпеки. 
 
Ті, хто залишився, включно з українськими чоловіками віком від 18 до 60 років (яким заборонено виїжджати), піддаються щоденним бомбардуванням і повітряним атакам, які перетворили деякі міста на порох. 
 
Деякі з них потрапили в пастку в міських районах, де немає водопроводу та електрики, вони вибираються відкритими вулицями лише для того, щоб здійснити паломництво до порожніх продуктових магазинів, пробираються повз засипані в мішки з піском муніципальні статуї, пересуваються вулицями, усіяними металевими протитанковими засобами, які збирають волонтери. зустрічі на сусідських майданчиках. 
 
Бачачи ці нагальні потреби в Україні, Vital Voices підтримує місцеві неурядові організації, очолювані жінками, шляхом прямих грантів для допомоги у створенні безпечного житла, широких програм соціальних послуг, медичної підтримки, навчання дітей, подальшого транспортування та психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб.

Ці місцеві НДО, очолювані жінками, працювали над протидією торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідацією всіх форм дискримінації та насильства в суспільстві, просуванням прав людини та гендерної рівності, а також сприянням розвитку та реформуванню освіти в Україні. 
 
Після 24 лютого 2022 року ці жінки сміливо керували своїми НДО зосередженням на підтримці людей, які постраждали від війни. Вони співпрацюють з місцевими органами влади та міжнародними організаціями для надання основних послуг біженцям та внутрішньо переміщеним особам, таких як організація розміщення, харчування, соціальних послуг, освіти для дітей та психологічних послуг. Вони ведуть Національну безкоштовну гарячу лінію для консультування з питань міграції та протидії торгівлі людьми. Нарешті, вони також документували та записували історії біженців і внутрішньо переміщених осіб як свідків військово-злочинної поведінки російської армії, солдатів і всього путінського режиму.

"Хоча ми всі одягнені в найкращі вбрання, справжня краса знаходиться на передовій України, яка зараз рятує весь світ від нового нацизму, який тепер називають рашизмом. Наша українська армія своїми силами сьогодні захищає не тільки нашу славну країну, а й Польщу, Прибалтику, Болгарію, Чехію, всю Європу й Америку, всю пострадянську Азію – Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Вірменію, Грузія .... від поглинання цим монстром росією. І тому ми приїхали на цей форум, щоб підтримати Україну і віддячили американському народу і його лідерам за справжню і потужну підтримку демократії та справедливості" - відмічає президентка Міжнародного Клубу Успішних Жінок WORLD WOMAN CLUB та Vital Voices Ukraine Chapter Ольга Азарова.

"Війна в Україні перевіряє нашу загальну здатність мати майбутнє" - підкреслила лауреатка премії Любов Максимович.

Не мовчати, а відкрито засуджувати і карати за порушення законів світу, за вторгнення на чужу територію, за знищення сотень тисяч людей... Тільки справжні лідери сучасності здатні на таку лідерську позицію.

Серед них:
- Держсекретар і співзасновник VV Гілларі Клінтон, яка голосно засудила і Росію як агресора, і Іран як руйнівника прав жінок і сказала, що вони вже домоглися, щоб Іран "викинули з Комісії ООН по правам жінок"! Тепер треба викинути рф з ООН за брутальне порушення всіх світових законів і за тисячі невинних смертей наших людей!

- Співзасновниця VV Melannie Verveer, яка засудила російські звірства та нагородила колективною премією українських жінок-правозахисниць, які допомагають на передовій - Люба Максимович.

- Президент VV Еліз Нельсон, яка розпочала свою промову з розмови про те, як різко змінився світ і що означає наша єдність сьогодні. 
 
Та багато інших жінок, які у своїх виступах засудили незаконне вторгнення Росії в Україну та порушення прав жінок в Ірані.

12 жінок з Vital Voices Chapter Ukraine та World Woman Club - прибули до Вашингтона з України, щоб підтримати нагородження українських та іранських жінок як героїв сьогодення як героїчного народу, який стримує рашистського звіра.

"Ми приїхали з Казахстану підтримати Україну на цьому форумі і закликати до миру!" - відмітила делегатка Національного Клубу Успішних Жінок ЖІНКИ КАЗАХСТАНУ Олена Лі.

"Грузія зазнала агресії Росії ще у 2008 році. Ми хочему припинити злочини РФ, тому ми приїхали з Грузії, щоби підритами Україну на цьому форумі і віддячити американський народ за підтримку!" - відмітила директорка Національного Клубу Успішних Жінок ЖІНКИ ГРУЗІЇ Ніна Чиквашвілі.

"Шановні конгресмени, сенатори, політики всіх рангів – будь ласка, завжди підтримуйте Україну, залишайтеся лідерами назавжди. Світ потребує вашого лідерства!" - закликала делегат із України Олена Беседовська.

#vitalvoices #womenhelpingwomen #useyourvoice #womenleaders #womensequality #GLA2022