вівторок, 31 січня 2023 р.

ГРАНТИ ЄАРБ для УКРАЇНЦІВ: Розпочато транш № 5 по видачі грантів біженцям з України на старт бізнесу у Європі

Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу (ЄАРБ) - потужна європейська організація з підтримки підприємництва оголосила про п'ятий транш з видачі грантів біженцям з України на старт бізнесу.

Журналісти 100% NEWS зібрали інформацію, як Ви можете отримати грант і розпочати свою справу у Європі за допомогою гранту ЄАРБ.

Спостерігаючи глибоку гуманітарну кризу, пов’язану з біженцями, ЄАРБ ініціювала та створила Міжнародну програму підтримки українців, які вимушено виїхали з Батьківщини, та разом з європейськими та американськими інвесторами запровадила надання цільових грантів на старт бізнесів та створення нових робочих місць.

Життя триває, а соціальна допомога біженцям виплачується протягом певного часу, що майже закінчився, – саме тому ЄАРБ вирішила підтримати підприємців-біженців з України, які мають досвід підприємницької діяльності, але втратили свої бізнеси через війну.

Міжнародна програма ЄАРБ є безпрецедентною допомогою та унікальним шансом!

ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Гранти біженцям з України видаються на ефективне інвестування в економіку приймаючої країни – на СТАРТ БІЗНЕСУ та СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ.

На 1 січня 2023 року вже надано грантів на суму 1,8 млн євро з 5 млн євро, запланованих на 2022-2024 роки для підтримки украхнських біженців-підприємців.

Міжнародна програма ЄАРБ є і донором біженців з України, і інвестором в економіки приймаючих країн, які зацікавленні у збільшенні підприємницького сектору як потужного каталізатора зростання рівня доходів.


КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ
Гранти на старт бізнесу та створення нових робочих місць для біженців з України (за умови виконання цих трьох критеріїв) є доступними на конкурсній основі:
  • Громадянам України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року та перебувають у країнах ЄС, Великій Британії, Швейцарії, США, Канаді або Австралії;
  • Громадянам України, які мають досвід ведення бізнесу;
  • Громадянам України, які хочуть створити освітній бізнес, адаптований до реалій країн Європи, Америки та Азії, щоби бути корисним Україні та Світу.
ДАТИ ПРИЙОМУ ЗАМОВЛЕНЬ
З 1 лютого до 20 травня 2023 триває п’ята хвиля відбору замовлень на отримання грантів громадянами України, які виїхали з країни внаслідок воєнних дій,і не хочуть бути тягарем для приймаючих країн, а мають сили та натхнення розпочати свою діяльність за допомогою грантів ЄАРБ на придбання готових бізнесів за франшизами Освітнього консорціуму International Business Academy Consortium.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ
Зрозуміло, що прийом біженців спричиняє велике навантаження на національну економіку та призводить до тимчасового безробіття внаслідок тривалого адаптаційного періоду. Діти біженців відчувають тиск необхідності стрімкої адаптації та інтеграції. А бюджети міст, які приймають біженців, швидко знекровлюються. Для вирішення багатьох з цих проблем і створена система підтримки Українців за цією програмою ЄАРБ.

Загальний фонд у 5 млн євро на відкриття громадянами України за кордоном бізнесів та створення нових робочих місць у країнах ЄС, Великій Британії, Швейцарії, США, Канаді, Австралії – спрямований на ефективне інвестування в економіку приймаючих країн, підтримку зростання їх ВВП та забезпечення високого рівня життя населення.
Детальніше...

ВИБІР НАПРЯМКУ
Гранти надає EUROPEAN ASSOCIATION OF BUSINESS DEVELOPMENT спільно з інвестиційними фондами ЄС та Міжнародного освітнього консорціуму INTERNATIONAL BUSINESS ACADEMY CONSORIUM (IBA) на старт будь-якого освітнього бізнесу для дітей через обрані франшизи IBA.

Для цільового фінансування бізнесу обрано всесвітньо відомі освітні франшизи IBA, що мають три головні переваги:
  • Гранти надаються саме на освітні франшизи, тобто вони націлені на підвищення рівня освіти нового покоління, його профорієнтації та майбутніх бізнес-можливостей, що є стратегічним драйвером національних економік;
  • Це авторитетні бренди, які вже багаторазово довели свою ефективність, мають свою перевірено бізнес-модель та блок іновацій, що вже отримали визнання світу та довіру фондів ЄАРБ;
  • Серед напрямів освітніх франшиз IBA особливо виділяється франшиза MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, яка є потужним драйвером економічних змін, бо це єдина в світі глобальна мережа бізнес-шкіл для унікальної бізнес-освіти дітей 6-17 років. Саме цей напрямок освітнього бізнесу створює передумови для стрімкого економічного зростання країн, що є найважливішим для донорів ЄАРБ. Саме на цю франшизу найбільша кількість запитів та погоджень. Крім того, Франчайзі цієї франшизи після закінчення терміну тимчасового захисту у будь-якій країні зможуть залишитися там з новою візою – Інноваційною Візою, яка широко підтримується всіма провідними країнами світу.
СУМИ ГРАНТІВ
Сума гранту від €20000 до €250000 залежно від обраної франшизи, використовується на 100% погашення суми паушального внеску за франшизою для старту бізнесу. Інші оплати на особисті освітні курси для навчання персоналу (€2000 курс/2 особи), створення сайтів-лендінгів (€2000), закупівлю навчальних наборів для студентів (€100 1 комплект, 30 шт) та юридичні послуги, пов’язані зі збором, підготовкою та підписанням договорів франчайзингу та договору отримання гранту (€3000), – оплачуються отримувачем гранту.

МЕТА ГРАНТІВ ЄАРБ
Метою надання грантів ЄАРБ є сприяння розвитку глобальної та національних економік через розвиток підприємництва та інновацій в освіті нового покоління.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу працює заради професійної підтримки підприємців світу у створенні, управлінні та розширенні бізнесів, а також для активізації бізнес-контактів, що охоплюють Європу, Азію, Америку, Австралію та Африку, та розширення глобальних можливостей розвитку бізнесу задля розвитку національних та світової економік, забезпечення сталого розвитку та добробуту людей.

Детальніше ПРО ГРАНТИ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публикації за 7 днів